
Deze armband is mijn eerste creatie in peyote. Leek me zo leuk om eens te proberen! Maar wat een getel zeg! Ben wel heel blij met het resultaat. Het patroon heb ik als gratis patroon van internet en is van jayceepatterns.com.
Hahaha, dank je, neem aan dat dat betekent dat je zwanger bentAlgante schreef:Heel goed geluktmooi patroon ook, met die rand.
Ik zie er (natuurlijk) een ietwat exotische Haagse Ooievaar in
Aha, tja je weet nooit he. Volgens de titel van het patroon zijn het Afrikaanse flamingo's. Maar ik ben ruimdenkend, dus Haagse ooievaar reken ik ook goed.Algante schreef:Hihi. Nee, niet zwanger, hooguit van verwachting naar mooie creaties op dit forum
Maar als echte Haagse
De armband is 4,5 cm breed. Ik heb delica's in maat 11/0 gebruikt. Het is in een zogenaamd 'odd count peyote' (oneven), dat wil zeggen dat de basisbreedte met een oneven aantal kraaltjes lis gelegd, in dit geval 35 kralen breed.SeaBeads schreef:Erg mooi! Welke maat kralen heb je gebruikt? Gewoon nieuwsgierig over de breedte van deze armband.
Groeten van Karin.