
En nog een "Jorna" armband met twee wikkelingen, glazen kralen met mooie metalic leerveter, hele mooie kleurencombi, kralen zijn een beetje Teal achtig qua kleur. Sluit met een mooie bijpassende houten knoop.

Dit zijn nog kralen van de meeting van het Sieradenforum van een heeeele tijd geleden, geverfde howliet in blauw en rood. En koraalstukjes. Met een sluiting van een Noors vest die ik ooit in de kringloop gevonden heb (de sluitingen, het vest zelf helaas niet, al heb ik er wel 2)

Nog even de andere kant van de armband.

Op diezelfde meeting ooit bij Corakraal mooie strengen geverfde zoetwaterparels gekocht, om daar een meerrijige (raar woord) armband mee te maken, nu dus eindelijk gedaan en ik vind m geweldig!!!

En ik heb ooit van Pauli geweldige mooie polymeer klei kralen gekregen Faux Unakiet, de foto doet ze geen recht aan, maar ze zijn echt supergaaf. verwerkt met koperkleurig metaal.

En bijpassende oorbellen.
