spannend

Voor vragen en tips over het verkopen van je zelfgemaakte sieraden kun je hier terecht.
Gesloten
anita73
Bead Believer
Berichten:217
Lid geworden op:do 18 jan 2007 11:41
Locatie:axel
spannend

Bericht door anita73 » za 07 jun 2008 08:38

hallo allemaal,

mag deze week onverwacht twee keer met mijn sieraden ergens staan.
maandagavond bij een informatie avond over haarwerken en make-up voor kankerpatienten en andere geinteresseerde dit stond al even vast en was dus gepland.
Maar gisterenavond ben ik gebelt om in terneuzen in de bioscoop aan wezig te zijn het is woensdagavond lady's night en een collega van mij had mijn naam door gegeven dus spannend!!

en een oud collega gaat binnenkort een kledingwinkel overnemen dus heb daar ook een balletje opgegooid of ze misschien interesse heeft om een deel van mijn sieraden in haar zaak te hangen dus wie weet (zelf heeft ze al regelmatig iets gekocht dus ze is bekend met mijn creaties)

ga nog even kralen dit weekend !!! ben heel benieuwd hoe het gaat zijn maar heb er heel veel zin in!!

groetjes
groeten anita

Gebruikersavatar
ketting
Bead Starter
Berichten:53
Lid geworden op:vr 30 mar 2007 21:04

Bericht door ketting » za 07 jun 2008 09:01

Wat gaaf. Heel veel succes.
Groetjes Anja

dekker
Bead Professional
Berichten:1621
Lid geworden op:di 26 jul 2005 17:59
Locatie:harderwijk

Bericht door dekker » za 07 jun 2008 09:02

super :D ik hoop voor je dat het wat wordt :D
Groetjes Marit

Gebruikersavatar
Ellen
Bead Monster
Berichten:5878
Lid geworden op:ma 24 feb 2003 10:51
Locatie:Bergen op Zoom

Bericht door Ellen » za 07 jun 2008 09:12

Leuk voor je. Suc6 :!:
Groetjes Ellen.

anita73
Bead Believer
Berichten:217
Lid geworden op:do 18 jan 2007 11:41
Locatie:axel

Bericht door anita73 » za 07 jun 2008 12:36

dank jullie wel.
hoop inderdaad dat het een beetje wil lopen.
heb wat negatieve ervaringen met het staan op markten en braderien (niets of weinig verkocht wel altijd veel belangstelling maar kopen ho maar)

dus we wachten het rustig af
groeten anita

Gebruikersavatar
creadees
Bead Lover
Berichten:403
Lid geworden op:di 03 jun 2008 18:14
Locatie:Groningen

Bericht door creadees » za 07 jun 2008 14:56

Wat leuk zeg! Hopen dat je goed verkoopt veel succes!

eelkehas
Bead Addict
Berichten:2206
Lid geworden op:vr 27 feb 2004 22:22
Locatie:Eibergen
Contacteer:

Bericht door eelkehas » za 07 jun 2008 16:21

Zoo!! das leuk joh!
laat even weten hoe het allemaal ging?
Ben benieuwd!

Groetjes Eelke

Gebruikersavatar
Jol@nd@
Bead Dreamer
Berichten:629
Lid geworden op:vr 02 mei 2008 14:22
Contacteer:

Bericht door Jol@nd@ » za 07 jun 2008 17:22

Dat is wel leuk en nou maar hopen dat het goed verkoopt.
Groetjes Jolanda

Gebruikersavatar
Annemie
Bead Brilliant
Berichten:2833
Lid geworden op:za 20 jan 2007 17:30
Locatie:Eindhoven
Contacteer:

Bericht door Annemie » za 07 jun 2008 19:16

Succes!!!

anita73
Bead Believer
Berichten:217
Lid geworden op:do 18 jan 2007 11:41
Locatie:axel

Bericht door anita73 » zo 15 jun 2008 13:31

helaas vielen de beide verkopen een beetje tegen.
niet veel verkocht maar wel leuke reactie's en wat afspraken voor een workshop...... en de uitnodiging voor een volgende lady's night en om eventueel wat sieraden in de kappers zaak te leggen ben heel benieuwd.

Jammer genoeg woensdag ook nog een vervelende ervaring opgedaan er was iemand die met Fiva en Otazou enzo zo gaan staan tijdens de lady's night zij was echter niet op de hoogte dat ik er ook zou staan (slechte comunicatie helaas) ik ging er van uit dat het niet zo'n probleem zou zijn ken haar nog als overbuurvrouw en we zijn geen concurenten dacht ik nog zij merkspul en ik eigengemaakt.
Nou Helaas dat had ik verkeerd gedacht ze kwamen binnen en haar moeder begint gelijk dat was geen afspraak staat hier iemand met goedkope troep...... dan kunnen wij wel inpakken blablabla.......... en wij hadden de afspraak dat alleen wij zouden mogen komen blablabla ........ en zo ging het nog even door dus ik had al zoiets van nou goed dan ga ik wel als jullie die afspraak hebben dan doe ik niet moeilijk maar degene die het regelde had zoiets van nee jij was er nu al en als zij zich zo gedragen hoeven ze helemaal niet meer te komen......

dus ik mocht blijven en de ander is naar huis gegaan en riep van ik ga een klacht indienen.
Het vrouwtje die die avond de baas was (echte baas zat ziek thuis) reageerde dus echt van nou daar wil ik geen zaken meer mee doen terwijl zij dus de ander had uitgenodigd.

Al met al een heel verhaal ..
groeten anita

Gesloten