verkoper
Je kunt het beste beginnen met de verkoop aan familie, vrienden en kennissen... ook raad ik ja aan op koninginnedag bijvoorbeeld op een marktje te gaan staan... op deze dag zijn er veel marktjes die niet zo duur zijn om op te staan en er zijn altijd veel mensen
Ik verkoop dan meestal wel goed! Verder zou je kunnen kijken naar visitekaartjes en die overal en nergens achterlaten bij potentiele klanten, je hebt dan wel een website nodig ik weet niet of je die hebt?? verder zou je party's kunnen houden maar daar heb ik zelf geen ervaring mee... succes met je verkoop!
over koninginnendag ben ik nooit enthousiast geweest, het heet niet voor niets een rommelmarkt, mensen zoeken naar goedkope dingen en ze vinden 5 euro voor een paar oorbellen als snel teveelmoniek81 schreef:Je kunt het beste beginnen met de verkoop aan familie, vrienden en kennissen... ook raad ik ja aan op koninginnedag bijvoorbeeld op een marktje te gaan staan... op deze dag zijn er veel marktjes die niet zo duur zijn om op te staan en er zijn altijd veel mensenIk verkoop dan meestal wel goed! Verder zou je kunnen kijken naar visitekaartjes en die overal en nergens achterlaten bij potentiele klanten, je hebt dan wel een website nodig ik weet niet of je die hebt?? verder zou je party's kunnen houden maar daar heb ik zelf geen ervaring mee... succes met je verkoop!
ga naar de bieb en vraag of je daar je sieraden mag tonen in een vitrine ofzo, en daar dan visitekaartjes bijleggen zodat mensen contact met je op kunnen nemen.
wat ook goed helpt is altijd je eigen gemaakte sieraden dragen, en als mensen zeggen wat een mooie ketting heb je om! dan meteen zeggen, ow dankje, die heb ik zelf gemaakt. heeft bij mij veel geholpen
hang een affiche op bij de supermarkt op het prikbord met je naam en een adres ofzo waar mensen contact mee kunnen opnemen
succes
Groetjes Marit
die mag je wel stellen die vraag. Maar zoals in de andere topic van jou is geantwoord. Meerdere mensen zouden dat graag willen. Wie weet als je op zoek gaat bij winkels o.i.d. dat ze voor je willen verkopen, maar echt van je overkopen. Helaas ben ik nog niet iemand tegen gekomen die dat willen doen. Maar je weet maar nooit.
succes ermee
succes ermee
Groetjes Gerjanne
sieraden maken is mijn uitlaatklep
sieraden maken is mijn uitlaatklep
- DMBijoux
- Bead Aholic
- Berichten:4172
- Lid geworden op:wo 05 feb 2003 22:57
- Locatie:Zevenbergen
- Contacteer:
Dan zit je hier gewoon verkeerd want hier maken we allemaal zelf onze sieraden en proberen we die te verkopen. Zet je sieraden dan in 1 grote partij op marktplaats misschien dat je dan iemand vindt die het in 1x wil overnemen.
Als het verkopen zo makkelijk zou gaan waren we nu allemaal al stinkend rijk en waren we lekker op het strand in een warm land met een leuke cabana boy ofzo
hahaha
Als het verkopen zo makkelijk zou gaan waren we nu allemaal al stinkend rijk en waren we lekker op het strand in een warm land met een leuke cabana boy ofzo
Waar een wil is, is een weg. En zo niet dan borduur of klei ik hem wel!!
*************************
groetjes Ria
*************************
groetjes Ria
- flapflap
- Bead Hysteric
- Berichten:3231
- Lid geworden op:zo 12 feb 2006 01:03
- Locatie:Zoetermeer
- Contacteer:
Re: verkopen
Dan zou je je vraag toch iets duidelijker moeten stellen, want dit was niet echt uit je berichtje te halen.elsbeth schreef:ik zoek verkopers voor mij sieraden maar goed,, ik vroeg niet naar tips zoals van party houden en op markten staan maar ik zoek iemand die mijn partij sieraden wilt overnemen. of mag ik die niet stellen?![]()
groet elsbeth
Mensen doen nu hun best om een antwoord op je vraag te geven en jij zegt alleen maar:
Dat komt niet echt leuk over bij de meeste mensen.elsbeth schreef:tja.. dat is niet echt het antwoord die ik zoek he.. ik begrijp heus we ldat bijna iedereen met dit probleem zit..mocht iend toch nog een tip hebben mail gerust !gr. elsbeth
Verder denk ik net als Ria dat je hier aan het verkeerde adres bent. We maken allemaal zelf onze sieraden dus niemand zal die van jou over willen nemen.
Het enige dat we je kunnen geven is wat tips over hoe je het beste kan verkopen enzo, maarja die wil je niet
~Audrey~
- dutch_dayz
- Bead Producer
- Berichten:1092
- Lid geworden op:zo 11 jan 2004 14:23
Het lijkt mij vrij onwaarschijnlijk dat er iemand naar aanleiding van dit berichtje van jou ineens jouw hele collectie over wil nemen. Sieraden verkopen is een vak apart, waar je toch echt wat moeite in zult moeten steken. Ik vind het nogal onrealistisch om te verwachten dat je zonder enige inspanning iemand vind die al jouw sieraden wil opkopen.
Als je echt wilt proberen om een hele partij ineens te verkopen, probeer het dan op marktplaats, ebay etc. Of ga met je collectie (of een fotoboek van je collectie) bij verschillende winkels langs.
Ik wens je verder heel veel succes, maar ik ben bang dat het niet zal komen aanwaaien.
Als je echt wilt proberen om een hele partij ineens te verkopen, probeer het dan op marktplaats, ebay etc. Of ga met je collectie (of een fotoboek van je collectie) bij verschillende winkels langs.
Ik wens je verder heel veel succes, maar ik ben bang dat het niet zal komen aanwaaien.
- La Bigiotteria di Esther
- Bead Monster
- Berichten:6006
- Lid geworden op:do 06 feb 2003 09:10
- Locatie:Nieuwegein
- Contacteer:
Je verwoordt precies mijn gedachten. En zelfs met heel veel inspanning is het nog moeilijk om kopers te vinden. Vooral in door sieradenmaaksters overbevolkte gebieden.dutch_dayz schreef:Het lijkt mij vrij onwaarschijnlijk dat er iemand naar aanleiding van dit berichtje van jou ineens jouw hele collectie over wil nemen. Sieraden verkopen is een vak apart, waar je toch echt wat moeite in zult moeten steken. Ik vind het nogal onrealistisch om te verwachten dat je zonder enige inspanning iemand vind die al jouw sieraden wil opkopen.
Inside me lives a skinny woman trying to get out. But I can usually shut the bitch up with chocolate, ice cream and cookies.
reken ermaar op dat het makkelijker is om op markten te gaan staan en party´s te gaan houden dan iemand vinden die jou sieraden wil overkopen. je kan wel iemand vinden die het voor jou wil verkopen, een kapper of zoiets.. maar de kans dat die jou sieraden eerst wilt kopen en dat ze die dan zelf, met winst, verder verkopen is erg klein....
Groetjes Marit
Hoi Elsbeth. Ik begrijp dat je graag je sieraden wilt (laten)verkopen, maar dit forum is voor sieradenmaaksters ( om inspiratie over deze hobby uit te wisselen) en niet bedoeld als oproep-medium voor sieraden-opkopers.elsbeth schreef:ik zoek verkopers voor mij sieraden maar goed,, ik vroeg niet naar tips zoals van party houden en op markten staan maar ik zoek iemand die mijn partij sieraden wilt overnemen. of mag ik die niet stellen?![]()
groet elsbeth
Je zou het kunnen proberen bij marktkooplieden, of winkels die iets met mode te maken hebben (bijvoorbeeld kappers, kleding-reparatie, etc).
Ik denk dat je genoeg reacties hebt gekregen met goede ideeën om je sieraden te kunnen verkopen. Daarom sluit ik dit topic nu, om verdere discussie te voorkomen.
(Overigens hebben meer mensen moeite met het verkopen van hun sieraden. Tja, het is ook zo'n leuke hobby dat er zoveel mensen mee bezig zijn.
