Pagina 1 van 1

bloemen

Geplaatst: za 31 okt 2015 15:34
door JMHols
Ik heb weer een oude hobby van mij nieuw leven ingeblazen. Nou ja oude hobby, vroeger heb ik alleen wat anjers gemaakt meer niet. Nu ben ik bezig met het maken van rozen. Van gewoon zijdelint, maar ook van New Silky Ribbon. Dat laatste geeft veel mooiere bloemen vind ik. Eerst wil ik de rozen nog wat beter krijgen, dan ga ik ook andere bloemen proberen te maken.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Wil je er meer over weten en het zelf misschien ook eens proberen, ik heb er een facebook groep voor opgericht: https://www.facebook.com/groups/bloemenmaken/
Daar zet ik links, tips en foto's van mijn bloemen. Ik hoop dat op den duur ook andere mensen hun inbreng zullen geven.

Re: bloemen

Geplaatst: za 31 okt 2015 16:43
door Algante
Wat mooi, zeg! :(L)
Afbeelding

Re: bloemen

Geplaatst: zo 01 nov 2015 09:11
door Moniek74
Wat knap, heel mooi!

Re: bloemen

Geplaatst: zo 01 nov 2015 09:54
door SandraM
Wauw :(L) Echt prachtig gemaakt. Wat knap!

Re: bloemen

Geplaatst: zo 01 nov 2015 10:00
door jokevbiesen
Prachtig!

Re: bloemen

Geplaatst: zo 01 nov 2015 10:26
door estherwijma
Wow! Heel mooi!

Re: bloemen

Geplaatst: ma 02 nov 2015 19:07
door SeaBeads
Ze zijn prachtig! Vooral die gele roos lijkt net echt. Het allermoeilijkste lijkt me nog het maken van de steel en de blaadjes.

Re: bloemen

Geplaatst: di 03 nov 2015 09:18
door JMHols
De steel en blaadjes valt nog wel mee. De bloem is het lastigst. Je hebt 32 blaadjes die je om een stukje wat (of piepschuim eitje) moet draperen. Eerst een stel met over de hele blaadjes lijm, dan een aantal met over de helft van de blaadjes lijm en dan een paar met maar een puntje lijm. Het is echt heel ontspannen werk vind ik (als het lukt, hihi ik gebruikte wel eens verkeerde lijm en dan is het lang niet meer zo ontspannend, hihi).