Pagina 1 van 1
Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 09:53
door JMHols
Naast het haken van de delica's ketting ben ik nog steeds ook aan het breien, zo heb ik gisteren deze baby Uggs gemaakt voor de baby van een nichtje van me. Eens wat anders dan van die romantische popperige schoentjes. Zelf vind ik Uggs lelijk, zou ik liever die ouderwetse babyschoentjes zien maar ja, je moet met de tijd mee. En deze slofjes vond ik dan wel weer grappig. Nu had ik niet het juiste garen ervoor, daardoor lijken ze niet helemaal op de echte Uggs, ik had eigenlijk meer dat bouclé achtige wol moeten hebben.

Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 10:12
door SandraM
Die zijn echt helemaal super geworden

Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 10:19
door missjessy
Ik vind uggs ook echt lelijk maar deze vind ik erg leuk
Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 11:03
door katia
Oh die vind ik heel mooi.En zeker die grijsjes.

Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 12:05
door lieveke Sieraden
die grijze zijn leuk!
Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 12:38
door Ingeborg76
Ondanks dat je niet de juiste wol had, het zijn schatjes geworden!!
Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 17:54
door Sandra
Gaaf!! Zou me niet verbazen dat als je t zou verkopen het zou lopen als tierelier. Ik ken iemand die babyfotogravie doet, denk dat ze ze leuk zou vinden te gebruiken voor tijdens de foto's (dit is helemaal haar smaak). Zou zelf ook eerder voor de 'ouderwetse' kiezen maar velen zijn zo gek op uggs. Als je leuk vind wat te verkopen kan ik t als tip aan haar doorgeven.
Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 21:57
door JMHols
Bedankt allemaal. En Sandra, gooi maar een balletje op, ik wil ze wel maken, elke kleur is mogelijk.
Re: Baby Uggs
Geplaatst: vr 22 nov 2013 22:25
door Sandra
Ze vindt ze erg leuk!! Anders mail je prijs naar me? Dan geef ik dat weer door.
Re: Baby Uggs
Geplaatst: za 23 nov 2013 09:35
door estherwijma
Ook ik vind Uggs niets, maar deze zijn erg schattig!
Re: Baby Uggs
Geplaatst: za 23 nov 2013 15:35
door kristalletje
Wat een schatjes dat staat vast geweldig leuk.

Re: Baby Uggs
Geplaatst: za 23 nov 2013 17:55
door SeaBeads
Echt heel leuk. Hoelang ben je met een paar bezig?
Groeten van Karin.
Re: Baby Uggs
Geplaatst: za 23 nov 2013 19:48
door sannie25
zeer mooi, kruipt wel wat werk in denk ik
Re: Baby Uggs
Geplaatst: zo 24 nov 2013 19:19
door JMHols
Ja hoe lang en ik ermee bezig, dat is moeilijk aan te geven, geen idee, ik zal het eens in de gaten houden, moet nu toch een paar nieuwe maken.
Vandaag heb ik ze cadeau gegeven, de ouders vonden ze prachtig. Maar helaas had ik de grijze te strak afgehecht, dus die heb ik weer mee terug genomen met de belofte het te veranderen. Tja en dan haal ik de zwarte draad eraf en dat ging niet goed, met als resultaat dat ik ze helemaal opnieuw moet maken. Nou ja, ik hebnog genoeg wol voor die grijze
