Alle overige creaties die niets met kralen te maken hebben maar die je wel graag wil laten zien kan je hier posten.
Forumregels
1) Show hier alleen zelfgemaakte creaties die niets met kralen te maken hebben. Heb je ook een zelfgemaakte kralencreatie? Ga dan naar subforum Show je eigen kralencreaties.
2) Upload je foto's NIET via Kralen.com maar via een eigen website of gratis site zoals http://www.mijnalbum.nl" onclick="window.open(this.href);return false; of http://www.imageshack.com" onclick="window.open(this.href);return false;
3) Meer dan 1 nieuwe creatie? Show ze samen in 1 topic
4) De datum moet in de topictitel vermeld zijn
trutdelamode schreef:Deze pop is deels geïnspireerd door Alice in Wonderland tekeningen, maar dan zonder het schattige schortje want dat lukt me echt voor geen meter
Nou, ook zonder dat schattige schortje vind ik haar heeeeeeeel erg schattig!
je stoffen popjes en andere spulletjes zijn zo lief...echte tutte beestjes voor de kleintjes.
heb eens op je site gekeken en geweldig om alle creaties zo bij elkaar te zien.
ook dit is weer zo'n schattig popje...zie het zo bij een meisje in bed liggen als knuffelpopje.
ooh de schoentjes zijn mooi schattig gevormd! De rest ook hoor maar de schoentjes vallen me wel op zo. Ikzelf heb nog nooit zoiets gemaakt (nog maar 1 dagje met naaimachine gespeeld dus nog veel te oefenen) maar vind het wel altijd leuk te zien. Zo volg ik ook http://www.tantehilde.be/wrdprss/" onclick="window.open(this.href);return false; , misschien voor jou ook leuk eens te kijken.