bead embroidery op kant

Tips, vragen en antwoorden over allerlei technieken kun je hier plaatsen. Bijvoorbeeld speciale rijgpatronen of hoe je je sieraad extra perfect kan afwerken.
Gesloten
lieveke Sieraden
Bead Fan
Berichten:314
Lid geworden op:do 18 jul 2013 07:53
bead embroidery op kant

Bericht door lieveke Sieraden » ma 07 okt 2013 18:42

Iemand heeft me gevraagd om een armband op kant te borduren. Nou heb ik dat nog nooit gedaan, maar ga ik een uitdaging niet uit de weg :-) Ik heb een afbeelding van wat ze ongeveer wil, en de materialen krijg ik opgestuurd, ik hoef hem dus alleen maar te maken. Maar het is wel iets heel anders dan borduren op stiff stuff, waar je de achterkant lekker onder de voering kunt verstoppen ;-)
Heeft iemand tips over hoe ik de achterkant ook mooi kan houden? Of een link naar uitleg, boektitel waar het in staat. Ik kan zelf niet zo gauw wat vinden op google.

Bedankt!
Groetjes,
Ellen

Gesloten