Stropdasje maken

Wissel patronen uit via dit subforum die je zelf hebt bedacht of die je hebt gevonden op het internet.
Forumregels
Patronen uit boekjes of patronen waarvoor betaald zijn mogen niet geplaatst / uitgewisseld worden in verband met copyright-rechten van de auteurs.
Gesloten
Harmonyke
Bead Fan
Berichten:317
Lid geworden op:za 18 aug 2007 15:25
Locatie:Rekkem
Stropdasje maken

Bericht door Harmonyke » vr 24 aug 2007 11:52

Hallo,
Ik had graag eens geprobeerd om een stropdasje te maken, maar ik weet langs geen kanten hoe ik het moet doen. Weet soms iemand hoe je dit doet.
Heb dat eens gezien in een winkel dat was een fijne ketting met kralen en daaraan een stropdasje maar ja is al zo lang geleden dat ik niet meer weet hoe het moet. :oops:

Gebruikersavatar
Sandra
Eigenaar Kralen.com
Berichten:15556
Lid geworden op:wo 05 feb 2003 13:09
Contacteer:

Bericht door Sandra » vr 24 aug 2007 11:54

Als je even de zoekfunctie gebruikt kan je meerdere topics vinden, bv deze:
http://forum.creadream.nl/viewtopic.php ... t=stropdas" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.creadream.nl/viewtopic.php ... t=stropdas" onclick="window.open(this.href);return false;

Ik hoop dat je het niet erg vindt, maar ik sluit deze topic, als je nog vragen heb kan je het bij 1 van de stropdastopics vragen.

Gesloten