Hier moet je zijn wanneer je zoekt naar winkels in bepaalde steden of voor vragen naar ervaringen met specifieke (web)winkels en het melden van nieuwe winkels (geen webshops).
Forumregels
- Het is niet toegestaan een topic te starten om een webwinkel aan te raden. Voor een opsomming van kraleninternetshops kun je goed terecht op de reeds bestaande verzamelpagina’s.
- Het is niet toegestaan informatie over groothandels uit te wisselen. Je kunt vragen / tips kwijt op het prikbord van http://kralen.startpagina.nl" onclick="window.open(this.href);return false;.
- Op zoek naar een winkel in een bepaalde stad of land? Kijk eerst naar http://www.kralen.com/adressen_index.html" onclick="window.open(this.href);return false; of http://www.guidetobeadwork.com" onclick="window.open(this.href);return false;.
Ben er ook wel eens geweest toen ik pas begonnen was met het maken van sieraden. Vond het toen nog een soort kralenwalhalla. Inmiddels vind ik het veel te duur en ben van mening dat ze weinig originele onderdelen verkopen. Veel van hetzelfde. Maar dat heb je in bijna iedere kralenwinkel. Verder wel een gezellig winkeltje in hartje Venlo.