Een vierde elfenatelier?

Hier moet je zijn wanneer je zoekt naar winkels in bepaalde steden of voor vragen naar ervaringen met specifieke (web)winkels en het melden van nieuwe winkels (geen webshops).
Forumregels
- Het is niet toegestaan een topic te starten om een webwinkel aan te raden. Voor een opsomming van kraleninternetshops kun je goed terecht op de reeds bestaande verzamelpagina’s.
- Het is niet toegestaan informatie over groothandels uit te wisselen. Je kunt vragen / tips kwijt op het prikbord van http://kralen.startpagina.nl" onclick="window.open(this.href);return false;.
- Op zoek naar een winkel in een bepaalde stad of land? Kijk eerst naar http://www.kralen.com/adressen_index.html" onclick="window.open(this.href);return false; of http://www.guidetobeadwork.com" onclick="window.open(this.href);return false;.
Gesloten
Gebruikersavatar
Haematodipsia
Bead Producer
Berichten:1219
Lid geworden op:za 03 dec 2005 19:15
Contacteer:
Een vierde elfenatelier?

Bericht door Haematodipsia » wo 15 aug 2007 17:57

Ik kreeg een mailtje van het Elfenatelier. Hun eerste winkel in Winksele gaat sluiten en heeft nog enkele weekends 30% korting. De rest verhuist...naar de nieuwe winkel in Antwerpen!

Gebruikersavatar
poppymieke
Bead Lover
Berichten:441
Lid geworden op:di 15 aug 2006 20:23
Locatie:deurne
Contacteer:

Bericht door poppymieke » wo 15 aug 2007 22:48

ha ! da's goed nieuws ! Weet je wat meer van die winkel in antwerpen ?

Gebruikersavatar
Haematodipsia
Bead Producer
Berichten:1219
Lid geworden op:za 03 dec 2005 19:15
Contacteer:

Bericht door Haematodipsia » do 16 aug 2007 08:26

Verder heb ik geen idee over waar en wanneer. Maar er stond in hun mailtje dat ze uitverkoop deden in wilsele om zo weinig mogelijk te moeten verhuizen naar hun winkel in Antwerpen. Hen kennende zal he wel op een goeie plek zijn. En ze is nog maar 6 jaar bezig!

vcoene
Bead Reader
Berichten:9
Lid geworden op:za 08 feb 2003 09:28
Locatie:Belgi

Bericht door vcoene » do 16 aug 2007 10:18

Op de website van Elfenatelier staat meer. Zie onder link openingsuren. Open vanaf november of december 2007.

Carooltje
Bead Reader
Berichten:9
Lid geworden op:ma 30 okt 2006 15:01

Bericht door Carooltje » do 16 aug 2007 11:33

Weet misschien iemand welke winkel leuker is om te bezoeken Leuven of Heist o/d Berg? Ik ben dan voornamelijk op zoek naar bijzondere kralen.

Zijn er dan nog meer winkels open in Leuven of Heist o/d Berg op zondag?

Alvast bedankt voor de informatie.

Groetjes Carooltje

Mystica
Bead Intelligent
Berichten:1355
Lid geworden op:wo 07 apr 2004 20:30
Contacteer:

Bericht door Mystica » do 16 aug 2007 17:24

Het elfenatelier in Leuven is een grote winkel met ontzettend veel keus en alle soorten kralen waaraan je maar kan denken.

Als je daarbinnen geraakt :D, heb je een paar uur voor de boeg om heel de winkel rond te geraken :wink:.

Zeker eens langsgaan.
Groetjes Evi

Gebruikersavatar
Haematodipsia
Bead Producer
Berichten:1219
Lid geworden op:za 03 dec 2005 19:15
Contacteer:

Bericht door Haematodipsia » do 16 aug 2007 18:25

In Leuven is op zich meer te zien in de stad. In Heist ligt het Elfenatelier meer uit het centrum maar is de zaak veel mooier vind ik. In leuven staat alles zo dicht op elkaar.

Gesloten