Hobbywinkel in Wijk bij Duurstede e.o.?

Hier moet je zijn wanneer je zoekt naar winkels in bepaalde steden of voor vragen naar ervaringen met specifieke (web)winkels en het melden van nieuwe winkels (geen webshops).
Forumregels
- Het is niet toegestaan een topic te starten om een webwinkel aan te raden. Voor een opsomming van kraleninternetshops kun je goed terecht op de reeds bestaande verzamelpagina’s.
- Het is niet toegestaan informatie over groothandels uit te wisselen. Je kunt vragen / tips kwijt op het prikbord van http://kralen.startpagina.nl" onclick="window.open(this.href);return false;.
- Op zoek naar een winkel in een bepaalde stad of land? Kijk eerst naar http://www.kralen.com/adressen_index.html" onclick="window.open(this.href);return false; of http://www.guidetobeadwork.com" onclick="window.open(this.href);return false;.
Gesloten
Gebruikersavatar
Brennie
Bead Interested
Berichten:115
Lid geworden op:ma 27 feb 2006 16:05
Locatie:Utrecht
Hobbywinkel in Wijk bij Duurstede e.o.?

Bericht door Brennie » di 26 sep 2006 14:06

Binnenkort ga ik verhuizen naar het enorme (not....) dorp Cothen, vlak bij Wijk bij Duurstede. Heeft iemand een idee of daar ook hobby/kralenwinkels in de buurt zijn? Ik zie mezelf al dringend iets nodig hebben en de dichtstbijzijnde winkels zijn in Utrecht, daar ben je nog niet zomaar met de auto als je denkt aan het parkeren enzo, dus iets binnen fietsafstand zou wel leuk zijn!
Groetjes,
Brenda

Gebruikersavatar
Angelaa
Bead Intelligent
Berichten:1267
Lid geworden op:zo 02 apr 2006 15:57
Locatie:Volendam
Contacteer:

Bericht door Angelaa » di 26 sep 2006 15:13

ik heb dit gevonden

Hobbie Sjoppie
Peperstraat 22
3961 AT WIJK BIJ DUURSTEDE
Nederland
TEL: 0343-574595
hobbie.sjoppie@wanadoo.nl
Groetjes, Angela


Don't Drink and Drive but Smoke and Fly.

Kweep
Bead Interested
Berichten:126
Lid geworden op:zo 19 sep 2004 16:45
Locatie:Veenendaal
Contacteer:

Bericht door Kweep » zo 01 okt 2006 18:46

Vandaag nog langs gelopen. Ze zijn net verhuisd naar een groter pand in dezelfde straat. Zag er netjes uit. Kon niet heel goed zien wat ze hebben, maar in ieder geval de "paarse zakjes" en diverse Kars-artikelen.
Kweep......

Hilde
Bead Intelligent
Berichten:1255
Lid geworden op:di 20 sep 2005 16:59
Locatie:Nijmegen

Bericht door Hilde » zo 01 okt 2006 19:10

Daar geeft mijn zus regelmatig work-shops kaarten maken. (alle technieken)
Afbeelding
Groetjes
Hilde

Gesloten