Buttons & Beads in Maastricht

Hier moet je zijn wanneer je zoekt naar winkels in bepaalde steden of voor vragen naar ervaringen met specifieke (web)winkels en het melden van nieuwe winkels (geen webshops).
Forumregels
- Het is niet toegestaan een topic te starten om een webwinkel aan te raden. Voor een opsomming van kraleninternetshops kun je goed terecht op de reeds bestaande verzamelpagina’s.
- Het is niet toegestaan informatie over groothandels uit te wisselen. Je kunt vragen / tips kwijt op het prikbord van http://kralen.startpagina.nl" onclick="window.open(this.href);return false;.
- Op zoek naar een winkel in een bepaalde stad of land? Kijk eerst naar http://www.kralen.com/adressen_index.html" onclick="window.open(this.href);return false; of http://www.guidetobeadwork.com" onclick="window.open(this.href);return false;.
Gesloten
Gebruikersavatar
SayaGadis
Bead Believer
Berichten:209
Lid geworden op:wo 10 sep 2003 13:28
Locatie:Den Haag
Buttons & Beads in Maastricht

Bericht door SayaGadis » za 25 okt 2003 20:40

Hoi meiden,

Was vandaag in Maastricht en dacht ''ga eens kijken bij buttons & beads''. Was tot nu toe alleen vaker bij Bolitas geweest en hier nog nooit. Zo, dat viel me even tegen ! Ik vond de winkel erg donker...Kralen lagen helemaal door elkaar in de ladenbakken en waren dus niet meer echt gesorteerd. Lekker lastig als je zo de prijzen wil weten van een bepaalde kraal.
Verder zag ik hier swarovski vlindertjes. Die bestel ik normaliter bij kralenboetiek monique voor 3,03. Hier zag ik ze voor 6 euro !! :shock:
En wat dacht je van 5 mm plaksteentjes voor maar liefst 45 eurocent !!!
7 mm was geloof ik 70 eurocent :shock: :shock:
En volgens mij heeft die rare meid bij de kassa ook nog veel te veel geteld voor de paar kraaltjes die ik mee naar huis nam :(
Dus voor iedereen die ooit van plan is naar deze winkel te gaan, bespaar je de moeite !!

Hebben anderen ook deze negatieve ervaring met deze winkel ?

Groetjes Karin

wend
Bead Starter
Berichten:68
Lid geworden op:do 26 jun 2003 14:04
Locatie:Raalte

Bericht door wend » za 25 okt 2003 20:51

Ik ben er vorige week even binnengelopen omdat ik toevallig in Maastricht was en ik ben teleurgesteld met lege handen weer naar buiten gegaan. Ik vond de keus echt minimaal en de prijzen inderdaad erg hoog.

Piërra
Bead Believer
Berichten:292
Lid geworden op:ma 28 apr 2003 13:47
Locatie:Wognum (Noord-Holland)

Bericht door Piërra » zo 26 okt 2003 14:05

Ik heb ook dezelfde ervaring.... :?
Liefs,
Piërra
With every bead of my heart...

Gesloten