bruine,blauwe,zilveren bloemen?

Op zoek naar een specifiek product en nog niet gevonden? Wellicht kent iemand wel een adres waar het te koop is.
Forumregels
Hanteer een duidelijke titel voor je topic, zoals “kalotjes 5mm gezocht” of “bronskleurig jasseron”.
Gesloten
daissy28
Bead Anonymous
Berichten:1
Lid geworden op:wo 30 mar 2011 12:22
bruine,blauwe,zilveren bloemen?

Bericht door daissy28 » wo 30 mar 2011 21:52

Hoi weet niet of ik dit mag vragen ?en er zijn al veel vragen voorbij gekomen waar je de zijde losse bloemen kunt bestellen..nu zoek ik me rot naar bv. blauwe,bruine,zilveren,en spierwitte bloemen en niet alleen van die blaadjes..ik ben al bij verschillende winkels geweest zoals xenos,praxis,action maar die hebben deze kleuren niet dus ik hoop dat iemand t weet? of moet je dan echt bij tuincentrums zijn..
ik zoek dan ook geen kant en klare met een eyelet erin maar gewoon die je zelf kunt maken :)
hoop dat jullie kunnen helpen
groetjes Daissy

tessie
Bead Reader
Berichten:6
Lid geworden op:ma 28 mar 2011 12:19

Re: bruine,blauwe,zilveren bloemen?

Bericht door tessie » do 31 mar 2011 13:44

Ik heb bruine blauwe en witte te koop.
Stuur mij anders even een mail en dan kan ik je wat foto's sturen.
Op mijn website http://www.desmeesieraden.nl" onclick="window.open(this.href);return false; vind je wel wat bloemoorbellen maar de losse bloemen staan er nog niet op.
Via de website kun je een mail naar mij sturen.

groetjes,
Tessie

daisy81
Bead Producer
Berichten:1116
Lid geworden op:vr 19 feb 2010 21:46

Re: bruine,blauwe,zilveren bloemen?

Bericht door daisy81 » do 31 mar 2011 14:43

http://www.creadream.nl" onclick="window.open(this.href);return false; heeft ze ook en krijgt straks ook nieuwe kleuren (is dit forum ook van ) :wink:

Isabel vd L
Bead Starter
Berichten:62
Lid geworden op:zo 20 jun 2010 10:26

Re: bruine,blauwe,zilveren bloemen?

Bericht door Isabel vd L » wo 06 apr 2011 08:12

Ik kreeg gisteren de nieuwsbrief van Kralen & Bedels dat zij binnenkort losse bloemblaadjes krijgen. (en alle overige materialen om bloemoorbellen te maken) http://www.kralenenbedels.nl/webshop" onclick="window.open(this.href);return false;

Gesloten