Ik heb een website gemaakt. Nu wil ik daar graag een banner op hebben die bestaat uit 3 foto's, 2 onderdelen met tekst en een rand eromheen.
Dit wil ik dan als .jpg bestand opslaan zodat alles op de zelfde plek blijft staan (nu krijgen sommigen de tekst buiten de foto's te staan). Ook kan ik het dan makkelijker groter of kleiner maken zonder dat alle onderdelen opeens verdwijnen of alle kanten opvliegen behalve de goede) EN kan ik de banner gebruiken om te linken met anderen.
Nu heb ik werkelijk al van alles geprobeerd, in Word, in Powerpoint, in Frontpage, in Paint, via google allerlei bannerprogramma's geprobeerd. Vaak kan er maar 1 foto ingevoegd worden en 1 tekstregel. Met de zoekfunctie heb ik wel van alles gevonden maar dan voel ik me alleen maar steeds dommer worden.
Kan iemand van jullie mij helpen?

Groetjes Erica