Pagina 1 van 2

special jewels

Geplaatst: di 12 aug 2003 20:13
door m@rlies
Eindelijk maar toch heb ik mijn eigen site!!
Ik ben benieuwd wat jullie er van vinden, de foto's moeten nog bijgewerkt worden.

liefs Marlies
http://www.members.lycos.nl/specialjewels/" onclick="window.open(this.href);return false;

Geplaatst: di 12 aug 2003 20:25
door hennie
Hallo Marlies, ik vind dat je heel leuke sieraden maakt. Je armbanden vind ik erg mooi, waar heb je ze mee geregen, gewoon met nylondraad? Ik heb wel een opmerking, ik zag dat de slotjes van de armbanden draaislotjes zijn,als ik jou was zou ik liever andere slotjes gebruiken. Draaislotjes bij armbanden kunnen tijdens het dragen wel eens opengaan.
groetjes Hennie

Geplaatst: di 12 aug 2003 20:34
door Saartje
Leuke site, vooral die naamkettingen vind ik h??l mooi, hoe buig je die? Ik heb nog een vraagje : mag ik bij je links? Ik zet jou er dan bij mij ook op!!! Veel succes met de site en de verkoop!

Geplaatst: di 12 aug 2003 20:43
door m@rlies
ik zet je bij m'n links!!! jij die van mij bij jou?
die naamsieraden buig ik met een tangetje, en dan heeeel vaak oefenen totdat het lukt, maar ik heb nog vakantie dus had tijd zat!

en Hennie: bedankt voor de tip!! ikzelf heb er nog geen problemen mee gehad, mijn slotjes kun je ook stevig aandraaien. maar ik hou het in mijn achterhoofd.
de armbandjes maak ik met heel stevig ('n soort borduurdraad) van gutermann.

liefs marlies

Geplaatst: di 12 aug 2003 21:09
door Saartje
OK ik zet je er zo snel mogelijk bij !!! Alvast bedankt!

Geplaatst: di 12 aug 2003 21:30
door pluisje
Supermooie sieraden! En die naamkettingen zijn ook leuk! Misschien dat je nog wel een keer een "Silvia" voor me mag maken want dat zal mij wel niet lukken! :wink:

Geplaatst: di 12 aug 2003 21:41
door Fleur
Ziet er heel goed uit allemaal! Mooie sieraden :wink:

Geplaatst: di 12 aug 2003 22:34
door Sandra
leuke voorbeelden. weet niet of je de site http://www.Wirename.com/" onclick="window.open(this.href);return false; kent, maar die gaat ook over namen. wel mooi gelukt, die van jou!

Geplaatst: wo 13 aug 2003 10:19
door m@rlies
Dank jullie!!
ja dat klopt! een paar letters waar ik niet uit kwam heb ik van wirename.com.

liefs Marlies

Geplaatst: wo 13 aug 2003 20:21
door Saartje
Hoi Marlies,
Ik heb je toegevoegd bij mijn links! Nog veel succes!

Geplaatst: wo 13 aug 2003 20:25
door MarianP
Knap zeg, die namen! Ik vind ze er erg mooi uit zien, ga ik ook 's oefenen! Hoe dik moet je zilverdraad daarvoor zijn? Of maakt dat niet uit?

Geplaatst: wo 13 aug 2003 20:57
door sharon
wauw wat een gave kettingen heb je. Ik vind de twinkelstar en koraalketting echt super. wat en werk zal er aan zitten.

reclame

Geplaatst: wo 13 aug 2003 22:26
door conny
wauw wat een mooie kettingen, het zijn inderdaad SPECIAL JEWELS. Ziet er allemaal te gek uit :!:
Veel succes, Conny

Geplaatst: wo 13 aug 2003 22:53
door m@rlies
WOW, zoveel reacties, en ze zijn nog allemaal SUPER ook.
Dank jullie wel!!!!

liefs Marlies

Geplaatst: za 16 aug 2003 12:54
door Piƫrra
Marlies,
Ik vind je site erg leuk geworden. Vooral die naamkettingen. Heel origineel zien ze eruit! Succes met alles!
Liefs,
Pi?rra