Nieuwe website!!

Voor degenen die graag hun hobby terug verdienen door sieraden te verkopen via een website: start hier een topic over je website, wellicht krijg je verbetertips.
Forumregels
- Het is niet toegestaan reclame te maken indien je website een kralen(internet)shop is.
- Heb je iets gewijzigd aan je website en wil je graag feedback? Post dat bij je reeds bestaande topic, dus niet een nieuwe topic aanmaken.
Johan87
Bead Starter
Berichten:95
Lid geworden op:di 10 okt 2006 15:43
Locatie:Wenen
Nieuwe website!!

Bericht door Johan87 » wo 25 apr 2007 19:41

Hey iedereen,

Nadat ik begin deze week een poll opende met de vraag een van mij drie foto's te kiezen voor mij website enz. kreeg ik zin om een stap verder te gaan dan de msn-space website die ik tot nu toe had. Eerlijk gezegd was het niet echt een site waar ik de stijl van mijn sieraden en persoonlijkheid mee kon overbrengen. Ik ben hier op het forum op zoek gegaan naar een (voorlopig nog) gratis website waar je zonder al te veel reclame toch een mooie en stijlvolle website kan maken. Ik kwam terecht bij http://www.everyoneweb.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Na ik daar een tijdje had rondgekeken dacht ik, Ok ik vlieg erin. Eerst heb ik me bezig gehouden met nieuwe foto's te trekken. Ik heb toch wel rekening gehouden met een paar tips die er bij mij eerste poging tot foto's gegeven waren. Zo heb ik met zand gewerkt zoals Lssie had voorgesteld en heb er meer kristallen bijgelegd zoals Dekker voorstelde. Achteraf gezien vind ik dat het zeker de moeite was me een hele middag bezig te houden met nieuwe foto's te trekken. Ik vind dat het resultaat er nu best wel mag zijn.

Toen ik klaar was met de foto's te nemen ben ik tot over een half uurtje de hele tijd bezig geweest (als ik thuis was ten minste) met m'n website stap voor stap te maken. Hij is nog niet helemaal klaar natuurlijk, maar in’ algemeen is hij klaar voor de start.
Ik zal de komende dagen denk ik dagelijks nog wel veranderingen aanbrengen in de teksten enz.

Nu heb ik een vraag voor iedereen die mijn website gaat bekijken.
Natuurlijk zijn tips, commentaar en alles meer dan welkom.
Maar er is namelijk één ding waar ik nog niet zeker van ben.
De manier waarop ik de foto's van de sieraden op de site ga zetten.
Je zal zien dat er momenteel alleen nog maar bij "oorbellen" en "hangers" foto's staan. Dat heb ik gedaan om me achteraf werk te besparen.
Mijn vraag aan jullie is dus: Welke van de twee manieren van foto's presenteren vinden jullie het beste. Indien het geen van beide is, gelieve dan ook kort te zeggen wat je dan wel zou doen.
http://www.everyoneweb.com/johanjewels

Zo, dat was weer heel veel uitleg en blablabla van mij. Ik hoop dat ik met jullie hulp hier mijn site nog kan verbeteren totdat hij er helemaal perfect uitziet.

En nu kunnen jullie beginnen tips, commentaar (zowel negatief als positief, liefst niet te veel negatief), en raad te geven.

Groetjes Johan

dekker
Bead Professional
Berichten:1621
Lid geworden op:di 26 jul 2005 17:59
Locatie:harderwijk

Bericht door dekker » wo 25 apr 2007 20:04

hij laadt wel errug langzaam :? ik heb hem 3 minuten ofzo laten staan, en toen had ik nog steeds een wit scherm voor me :?
Groetjes Marit

Gebruikersavatar
miss beady
Bead Designer
Berichten:983
Lid geworden op:do 05 aug 2004 20:21

Bericht door miss beady » wo 25 apr 2007 20:43

hier doet ie het prima hoor.

leuke site. Duidelijke foto;s
Afbeelding

Gebruikersavatar
Lavilia
Bead Chatter
Berichten:3558
Lid geworden op:do 19 mei 2005 21:55
Locatie:Leiden
Contacteer:

Bericht door Lavilia » wo 25 apr 2007 21:03

Hier doettie t ook, ziet er profi uit! die oorbellen in die orchidee is echt super
groetjes ikke
Afbeelding

greeny
Bead Interested
Berichten:157
Lid geworden op:do 05 apr 2007 16:08
Locatie:hilversum(NL)

Bericht door greeny » wo 25 apr 2007 22:03

wel vervelend dat hij in een nieuwe pagina opend, dat vind ik zelf altijd wel vervelend, maar dat kan ook aan mij liggen ;) (de fotos..)

ik vind de fotos aan de plant ook mooier :)

voor de rest ziet het er goed uit, mooi kleur gebruik ook op je site :)

Gebruikersavatar
karin v h
Bead Designer
Berichten:891
Lid geworden op:wo 14 feb 2007 10:06
Locatie:Arnhem
Contacteer:

Bericht door karin v h » wo 25 apr 2007 22:09

Het is een mooie site - leuk dat overal de orichidee naar voren komt.
Ik heb alleen zitten zoeken naar prijzen die kon ik niet vinden - dat kwam voor mij niet duidelijk over. Kon ook geen schuifbalk vinden om de tekst er helemaal op te krijgen maar dat kan aan mijn computer liggen!).
De Kralenprutser

Gebruikersavatar
Annelies1958
Bead Dreamer
Berichten:517
Lid geworden op:do 08 mar 2007 11:10
Locatie:Leiden

Bericht door Annelies1958 » wo 25 apr 2007 22:17

Mooie foto's, die oorbellen aan de orchideëntak.
En mooie hangers heb je
Ben benieuwd naar de rest .... :(L)

Wat ik wel jammer vind is dat de tekst aan de rechterzijde helemaal tot aan de rand loopt. Alsof de tekst verder gaat, buiten beeld.
Groetjes, Annelies

Gebruikersavatar
Sandra
Eigenaar Kralen.com
Berichten:15556
Lid geworden op:wo 05 feb 2003 13:09
Contacteer:

Bericht door Sandra » wo 25 apr 2007 22:18

Ik vind de hangers overzicht stuk leuker dan de andere. Je ziet in 1x mooie duidelijke foto's, het scheelt best wel doorklikken. Voor de rest netjes. :)
Zou wel kijken of je bij de 1ste pagina wat meer ruimte kan creeren aan de rand, als het niet makkelijk lukt kan je evt tabel maken met 3 kolommen, links en rechts smal, en bij de middelste gewoon de tekst met foto's.

Gebruikersavatar
Annemie
Bead Brilliant
Berichten:2833
Lid geworden op:za 20 jan 2007 17:30
Locatie:Eindhoven
Contacteer:

Bericht door Annemie » wo 25 apr 2007 22:41

De foto's bij Bestellen, Contact en Linken zijn schitterend. Eerlijk gezegd zou ik 1 van die drie nemen voor de mainpage.
Verder sluit ik me aan bij mijn voorgangers: die tekst zit te dicht tegen de rechterkant aan.
Mijn voorkeur gaat uit naar de indeling zoals die is op de hangers-pagina.
Succes ermee!

Gebruikersavatar
Kiki
Bead Lover
Berichten:478
Lid geworden op:za 19 jun 2004 19:07

Nieuwe website!!

Bericht door Kiki » wo 25 apr 2007 22:55

Hallo Johan,
Ziet er al prachtig uit. Foto van de orchidee is echt mooi.

Zelf vind ik - in tegenstelling tot Sandra - de manier van presenteren van de oorbellen mooier dan die van de hangers. Bij de hangers staan de foto's direct zo groot en moet ik teveel scrollen, zowel naar rechts als naar beneden.
Bij de oorbellen hoeft dat niet, persoonlijk zou ik graag zien dat ik het album niet hoefde te openen (in een apart venster) maar dat het al open op de pagina staat.
Oorbellen zelf zijn trouwens schitterend.

Tekst zou idd - en dit ben ik wel met Sandra en de anderen eens - niet paginavullend moeten zijn. Laat royaal wat ruimte zowel links als rechts. Heb je met een bepaalde reden de tekst "handgemaakte sieraden" zo uit elkaar gehaald?

Succes verder en groeten
The next bracelet is just a bead away


Afbeelding

Gebruikersavatar
Feather
Bead Interested
Berichten:134
Lid geworden op:zo 08 apr 2007 22:40
Locatie:Etten-Leur
Contacteer:

Bericht door Feather » do 26 apr 2007 06:45

Zelf vind ik - in tegenstelling tot Sandra - de manier van presenteren van de oorbellen mooier dan die van de hangers. Bij de hangers staan de foto's direct zo groot en moet ik teveel scrollen, zowel naar rechts als naar beneden.
Bij de oorbellen hoeft dat niet, persoonlijk zou ik graag zien dat ik het album niet hoefde te openen (in een apart venster) maar dat het al open op de pagina staat.
Oorbellen zelf zijn trouwens schitterend.

Tekst zou idd - en dit ben ik wel met Sandra en de anderen eens - niet paginavullend moeten zijn. Laat royaal wat ruimte zowel links als rechts.

Bovenstaande ben ik met Kiki en de anderen eens.

Verder struikel ik over taal fouten.

De zin: dadelijk te kunnen beginnen werken, hoort het woordje "met" tussen. : beginnen met werken.

Aangezien ik nogal veel vrije tijd had (nu niet meer dus?) ik denk dat had het woordje heb moet zijn. De doorlopende zin klopt dan nog steeds.

De zin: Bij Uw ontwerp kunt U aangeven welke stenen en/of kleuren U graag in het sieraad wilt hebben.
Is dubbel genoemt. Je zegt hetzelfde ook al in de 4e regel bij speciale verzoeken.

Ook is het woord U de ene keer met hoofd- en de andere keer met kleine letter.

En tot slot bij halskettingen even het woord kan voor kunt vervangen.

Bovenstaande is om je te helpen niet als commentaar. En je foto's vind ik er orgineel gemaakt met die bloenm.
Jewels, Watches and Beads are my Passion

Gebruikersavatar
Mar-JoYa
Moderator
Berichten:9021
Lid geworden op:zo 09 mei 2004 20:46
Locatie:Wildervank
Contacteer:

Bericht door Mar-JoYa » do 26 apr 2007 07:29

Ik noteer steeds meteen maar even wat ik zie, sommige dingen zijn misschien al voorbij gekomen, maar dan weet je dat die mensen niet de enige zijn die er last van hebben of het heel mooi vinden :D

_ Titelbalk vind ik erg mooi!!
_Menu ziet er goed strak uit ( vind alleen de kleur ervan niet zo bij de achtergrond passen)
_Mis een scrollbalk om de tekst in de breedte op mijn scherm te krijgen, vind het trouwens apart dat ik nog een balk nodig heb want heb een breedbeeld laptop en dan moet je het heel breed maken wil het er niet op passen. Houd sowieso niet zo van scrollen op een homepage, maar dat ben ik :wink:
_ Ben niet zo van het u met een hoofdletter, ik heb vroeger geleerd dat dat alleen met een hoofdletter hoeft als je het over of tegen God hebt. Alomvertegenwoordigd zal ze best op je site kijken, maar denk niet dat ze de enige is :lol:
_ Verder vind ik als laatste puntje feedback, dat er veel verschillende lettertypes en kleuren wordt gebruikt met daarin ook nog grote tegenstellingen en dat "verpest" de rust die de rest van de site over zich heeft :oops:

Vind beide presentaties wel mooi, voorkeur gaat uit naar de hangers, veel informatie in één oogopslag. Nadeel is wel dat de foto's dan veel ruimte innemen waardoor het veel scrollen wordt.........


Ps @ Feather
De zin: dadelijk te kunnen beginnen werken, hoort het woordje "met" tussen. : beginnen met werken.
vind het eerste zinnetje wel erg Belgisch dus daardoor zou het ook gewoon kunnen kloppen :wink:


Ps 2 Die foto op je link-pagina is waanzinnig, dáár moet je wat mee doen :!: :shock:
ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ Dolgelukkig!!! ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ

Gebruikersavatar
Feather
Bead Interested
Berichten:134
Lid geworden op:zo 08 apr 2007 22:40
Locatie:Etten-Leur
Contacteer:

Bericht door Feather » do 26 apr 2007 11:44

@ Mar-JoYa

Ps @ Feather Quote:
De zin: dadelijk te kunnen beginnen werken, hoort het woordje "met" tussen. : beginnen met werken.
vind het eerste zinnetje wel erg Belgisch dus daardoor zou het ook gewoon kunnen kloppen

Daar heb je wel gelijk in maar ben nu eenmaal oer-Hollands :D
Jewels, Watches and Beads are my Passion

Johan87
Bead Starter
Berichten:95
Lid geworden op:di 10 okt 2006 15:43
Locatie:Wenen

Bericht door Johan87 » do 26 apr 2007 13:00

Hey iedereen,

Heel hartelijk bedankt om zo uitgebreid tips en comentaar te geven. Ik ga nu beginnen met aanpassen. Ik weet niet wat voor schermen jullie hebben dat jullie opzij moeten scrollen om alles te zien. Ik heb bij mijn weten geen enkele pagina waar er opzij gescrold moet worden. Maar ik zal er zeker eens naar kijken. De tip van Sandra met de kolommen heb ik vanmorgend snel even geprobeerd, en werkt perfect. Het was mij ook opgevallen dat de tekst zo tegen de rand plakt. Dankzij Sandra is dat nu opgelost. De tekst op de homepage is ook aangepast en er zou normaal gezien daar niet meer gescrold moeten worden om alles te lezen. Ik ga me bezig houden met alle U's klein te maken, ik schrijf dat altijd uit beleefdheid met een hoofdletter, maar toen ik Mar-JoYa haar berichtje las kwam er bij mij ook even iets naar boven van de taallessen. Het probleem met de lettertypes is, er is niet zoveel keuze om verschillende lettertype's te gebruiken op de zite. Gelukkig kom ik voor alle teksten in word mijn lettertype nemen en gewoon de tekst kopiëren, maar dat ging helaas voor de menutekst niet. Ik laat het voorlopig zo, want ik blijf liefst bij m'n favoriete lettretype voor de teksten, en voor't menu zie ik wel.
Ik ga voorlopig de indeling van de foto's doen zoals op de pagina met de hangers, maar ik ga ze iets kleiner maken. helaas heb ik op deze site niet de mogelijkheid een fotoalbum te openen in hetzelfde venster.
Ik ga ook even de taal,- en zins fouten verbeteren die Feather gegeven heeft. De prijzen heb ik er nog niet opgezet omdat ik eerst een goede manier wilde vinden om de foto's te presenteren, maar die gaan er in't kort op komen.

Zo, ik ga nu verbeteren en vernieuwen, en laat jullie iets weten als de site klaar is voor nieuwe comentaar.

Groetjes,

Johan

ps:
Bovenstaande is om je te helpen niet als commentaar. En je foto's vind ik er orgineel gemaakt met die bloenm
Ik weet wel dat het is om te helpen! Comentaar is ook welkom hoor, dankzij mijn beroep heb ik geleerd heel goed met comentaar, zowel positief als negatief, om te gaan. Beter comentaar dan iedereen die zegt dat ze het goed vinden, dan weet je ook niet waar je staat hé.

Gebruikersavatar
dutch_dayz
Bead Producer
Berichten:1092
Lid geworden op:zo 11 jan 2004 14:23

Bericht door dutch_dayz » do 26 apr 2007 15:12

Hee Johan,

het is erg mooi geworden zo! Ik vind de foto die je nu op de homepage hebt staan erg mooi, ook de fotos die je bij contacten en voorwaarden hebt staan trouwens :D

Wat me wel nog opviel; bij je hangers staat dat je gebruik maakt van zilverdraad. Nu vraag ik me af: is dit verzilverd draad, of is het echt volledig zilver draad?
Misschien kun je dit aanpassen om verwarring te voorkomen, als het verzilverd is erbij zetten verzilverd, en als het echt zilver is kun je sterling zilverdraad of 925 er bij vermelden.

Gesloten