Ik kijk vrijwel dagelijks op het forum, ik vind het superhandig en leuk, maar plaats weinig berichtjes. Daar ga ik eens verandering in brengen, en ik begin meteen heel egocentrisch met het laten zien van mijn website die ik sinds vorig jaar heb

http://www.ontwerpjouwsieraad.nl
Het is een website waar je je eigen sieraad kunt samenstellen, en hem dan ‘gemonteerd’ thuis ontvangt. De site blijft steeds in ontwikkeling, er blijven verbeterpunten en ik heb nog veel ideeën!
Jullie zullen niet mijn klanten zijn, want anders had je niet als hobby sieraden maken, denk ik

Ben er zelf erg trots op, en vooral op mijn broer, die de hele website eigenhandig heeft gebouwd, wat me uiteraard bakken met geld heeft gescheeld.
Het loopt nog niet als een trein, wat voor een deel komt doordat ik met weinig budget niet zo gek veel kan adverteren enzo, maar we werken gestaag door!
Mocht je een kijkje gaan nemen en commentaar of ideeën hebben: bedankt alvast!
