verzilverd draad

Vragen en/of tips over het gebruik van materialen en gereedschappen kun je hier kwijt, denk aan een tangetje, een rijgbord, draad of elastiek, etcetera.
Gesloten
jolan
Bead Reader
Berichten:19
Lid geworden op:za 22 okt 2005 13:52
Locatie:Eersel
verzilverd draad

Bericht door jolan » do 05 jan 2006 11:16

Als eerste aan alle collega-forummers (lekker scrabblewoord):
GELUKKIG NIEUWJAAR!!!!!!!!!

Ik was net in een webwinkel aan het snuffelen en kwam verzilverd draad tegen, wat kun je hier mee doen. Is dit echt bedoeld voor armbanden/kettingen, of is dit meer bedoeld voor figuren te maken of zo :roll:
Bij deze beloof ik jullie ook dat ik nog een keer ga proberen wat intelligentere vragen te stellen maar ja je bent een beginner of je bent het niet he

Groetjes Jolan
MET KRALEN VALT ER NOG MEER UIT HET LEVEN TE HALEN!!

Gebruikersavatar
DMBijoux
Bead Aholic
Berichten:4172
Lid geworden op:wo 05 feb 2003 22:57
Locatie:Zevenbergen
Contacteer:

Bericht door DMBijoux » do 05 jan 2006 11:22

Hallo Jolan,
Verzilverd draad gebruik je om te kettelen merendeels. Maar je kunt het ook gebruiken om te wirewrappen dat is het draad mooi om een steen of kraal heen decoreren.
Waar een wil is, is een weg. En zo niet dan borduur of klei ik hem wel!!
*************************

groetjes Ria

Gebruikersavatar
sanny
Bead Professional
Berichten:1667
Lid geworden op:di 17 mei 2005 21:07
Contacteer:

Bericht door sanny » do 05 jan 2006 12:54

Het ligt ook een beetje aan de dikte van het draad. Als het 0,8mm is kun je er heel mooi mee kettelen (oogjes maken en er kralen op rijgen). Als het veel dunner is kun je er mee wire-wrappen.
groetjes Sannie.

Gesloten