05/05 Oorbellen en mobiel koordjes

Laat iedereen bewonderen wat je gemaakt hebt door het plaatsen van een foto van je creatie!
Forumregels
1) Dit subforum is alleen bedoeld voor zelfgemaakte kralensieraden en gadgets. Zelfgemaakte kralen kunnen geshowed worden bij Show je eigen handgemaakte kralen. Alle overige creaties, die niets met kralen te maken hebben, kunnen geshowed worden bij subforum Show je eigen overige creaties.
2) Upload je foto's via http://forum.kralen.com/upload.php" onclick="window.open(this.href);return false; . Het doet dan meteen automatisch mee met de wekelijkse wedstrijd.
3) Maximaal 1 foto per creatie
4) Meer dan 1 nieuwe creatie? Show ze samen in 1 topic
5) De datum moet in de topictitel vermeld zijn
Gesloten
TheAnt
Bead Discoverer
Berichten:35
Lid geworden op:ma 12 nov 2007 11:35
05/05 Oorbellen en mobiel koordjes

Bericht door TheAnt » ma 05 mei 2008 13:32

Voor een wedstrijd op het net van een kralensite, had ik een 3-tal oorbellen gemaakt. En nu? Nu kan ik er niet meer mee stoppen. En afgelopen vrijdag was er braderie (mijn 1ste :? bibberdebibber) en gelijk al 5 paar verkocht. LeukLeukLeuk. Wat vinden jullie ervan?








Omdat er afgelopen vrijdag braderie was bij ons in het dorp, had ik vorige week nog een aantal mobielkoordjes bijgemaakt. Hieronder het resultaat. Het was geen drukke braderie maar ik heb toch nog 7 koordjes weten te verkopen. Voornaamste het was leuk om te doen. Over anderhalve maand weer 1! :lol: Wat vinden jullie van mijn creaties en wie heeft er nog tips en ideeen voor gezellige zomerkoordjes???









Een collega van mij had onderstaande (bestaande, geen eigen creatie) ketting en armband van een vriendin gekregen en wilde graag bijpassende oorbellen. Ik wilde ook in de oorbellen graag draad verwerken en denk dat ik redelijk in mijn poging geslaagd ben. Mijn collega was er in ieder geval erg blij mee.


Bestaand setje (niet door mij gemaakt)

Bijpassende oorbellen door mij erbij gemaakt.

Gebruikersavatar
Sandra
Eigenaar Kralen.com
Berichten:15556
Lid geworden op:wo 05 feb 2003 13:09
Contacteer:

Bericht door Sandra » ma 05 mei 2008 14:08

leuke creaties! ik heb je 3 topics wel even samengevoegd, heb nl bij regels staan dat alles samen in 1 topic moet als je meerdere creaties op 1 dag wil laten zien.

_x_Catherine_x_
Bead Interested
Berichten:172
Lid geworden op:ma 09 okt 2006 15:25
Locatie:Huldenberg (vl-b)
Contacteer:

Bericht door _x_Catherine_x_ » ma 05 mei 2008 14:25

Mooie creaties en inderdaad oorbellen maken kan en is verslavend.
Je kan daar zoveel creativiteit in kwijt al is het maar iets kleins eigelijk eh!... :D

Gebruikersavatar
MB
Bead Aholic
Berichten:4097
Lid geworden op:vr 12 jan 2007 12:55
Contacteer:

Bericht door MB » ma 05 mei 2008 15:27

Allemaal heel leuk en kleurrijk!! :yes:
~Groetjes Margriet~

Gebruikersavatar
Jol@nd@
Bead Dreamer
Berichten:629
Lid geworden op:vr 02 mei 2008 14:22
Contacteer:

Bericht door Jol@nd@ » ma 05 mei 2008 15:36

erg leuk :D
Groetjes Jolanda

Gebruikersavatar
sam
Bead Fanatic
Berichten:1925
Lid geworden op:za 24 sep 2005 18:45
Locatie:Spijkenisse
Contacteer:

Bericht door sam » ma 05 mei 2008 15:50

Ik vind ze ook leuk! Dit werkt inderdaad verslavend. Ook omdat het zo lekker opschiet. Je hebt snel resultaat :D

Gebruikersavatar
Dorith
Bead Intelligent
Berichten:1429
Lid geworden op:zo 10 aug 2003 19:24
Locatie:Lelystad
Contacteer:

Bericht door Dorith » ma 05 mei 2008 17:38

wat een productie zeg!!! wat leuk om het allemaal zo bij elkaar te zien, echt goed gedaan! :D
Voor wie het nog niet weet:
dorith spreek je uit als doriet :)

Gebruikersavatar
Annemie
Bead Brilliant
Berichten:2833
Lid geworden op:za 20 jan 2007 17:30
Locatie:Eindhoven
Contacteer:

Bericht door Annemie » ma 05 mei 2008 18:37

Leuk zeg allemaal!!! En toch, de oorbellen met de millefiori springen eruit!

Gebruikersavatar
CreaCorina
Bead Fanatic
Berichten:1955
Lid geworden op:vr 08 feb 2008 20:58
Locatie:Nijmegen
Contacteer:

Bericht door CreaCorina » ma 05 mei 2008 19:18

Leuke,vrolijke creaties!
Erg kleurrijk :thumb:
Groetjes van Corina

Afbeelding

Gebruikersavatar
Lavilia
Bead Chatter
Berichten:3558
Lid geworden op:do 19 mei 2005 21:55
Locatie:Leiden
Contacteer:

Bericht door Lavilia » ma 05 mei 2008 21:17

jeetje wat veel, leuk allemaal zeg
groetjes ikke
Afbeelding

TheAnt
Bead Discoverer
Berichten:35
Lid geworden op:ma 12 nov 2007 11:35

Bericht door TheAnt » di 06 mei 2008 16:19

Bedankt allemaal voor jullie positieve reacties. Ik ga nu een paar dagen met man en kids op vakantie en daarna maar eens kijken wat ik voor de volgende braderie in elkaar flansen wil. :lol:

Sandra, excuses waneer ik het verkeerd gedaan heb, met plaatsen. Ik dacht er juist goed aan te doen het onder verschillende noemers te zetten. Voor wanneer iemand zou zoeken op 1 van de trefwoorden dat hij dan sneller een exacter resultaat zou hebben. Maar voor een volgende keer zal ik het gelijk allemaal bij elkaar zetten. Nogmaals excuses. :oops:

Gebruikersavatar
Sandra
Eigenaar Kralen.com
Berichten:15556
Lid geworden op:wo 05 feb 2003 13:09
Contacteer:

Bericht door Sandra » di 06 mei 2008 16:30

geeft niet joh, netjes dat je best deed het duidelijker te maken, maar 1 topic is het handigst, zodat men gewoon in 1x kunnen reageren. ;)

Gesloten