Een supersimpele ketting. Ik heb van iemand wat oude sieraden gekregen en daar zat deze hanger bij. Ik heb de hanger aan een dubbele veter gehangen. Combineert bij de gevlochten armband verder naar onderen.

Heel veel gekleurde rocailles en enkele gekleurde kralen geregen op gecoat staaldraad, die gekruld en dubbel gevouwen. Een regenboog ketting. Combineert bij de vrolijke armband verder naar onderen.

"Spagetti-ketting" geregen kunststof parels en daar slierten doorheen geregen met rocialles en kleine bicones waar de ketting verder mee is afgewerkt. Combineert met de annemoon armband verder naar onderen.

Eenvoudig geregen set.

Gevlochten veterarmband met bedels.

"Weave armband" naar een patroon dat staat op "Hoe maakt u het"

Armband in RAW-techniek van vrolijk gekleurde kralen.

Armband van jasseron met daarop bicones geregen. Eigenlijk is de armband breder maar op de een of andere manier krult de buitenste jasseron naar binnen. Kan het zijn dat de bicones iets te groot zijn voor de maat jasseron?

En tot slot mijn grote trots: een armband in Annemoon techniek

Nou ik ben benieuwd wat jullie van mijn creaties vinden
